Centrum Szkoleń to firma organizująca i prowadząca szkolenia nie tylko dla pojedynczych Kursantów zainteresowanych odbyciem kursu i zdobyciem pracy w zawodzie operatora wózków widłowych, ale również dla całych firm. Jesteśmy zorientowani również na całe grupy i zespoły pracowników, nasze hale treningowe w Łodzi, Warszawie i Gdańsku pozwalają na prowadzenie zajęć dla większej ilości osób.

Kiedy kurs dla firm jest przydatny – kilka przykładowych sytuacjiZapisując swoich pracowników na krus dla firm zyskujesz wiele profitów. Załóżmy kilka podstawowych sytuacji.
  • Potrzebujesz przeszkolić sporą ilość nowych pracowników, ale wiesz, że wysłanie ich na określone kursy zajęłoby mnóstwo czasu i spowodowałoby wiele nowych opłat.
  • Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł wykonać wszystkie niezbędne szkolenia. Nie tylko kursy na wózki widłowe, ale również podesty ruchome czy ładowarki teleskopowe.
  • Chciałbyś szybko móc zacząć pracować z grupą ludzi prawidłowo i profesjonalnie przeszkolonych w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego.
  • Szukasz atrakcyjnych cenowo szkoleń
  • Liczysz na upusty i rabaty z powodu wysłania grupy na szkolenie.
Jeśli odnalazłeś się chociaż w jednej – a może we wszystkich – z tych sytuacji, to odpowiedź dla Ciebie jest bardzo prosta. Skorzystaj z bogatej oferty Centrum Szkoleń. Firma prowadzi kursy dające uprawnienia do wszystkich kategorii wózków widłowych: IWJO, IIWJO.

Plusy ze skorzystania z kursów dla firmA może szukasz grupy wykwalifikowanych, profesjonalnych operatorów, z którymi będziesz mógł wyjechać na pracę za granicą? Uprawnienia UDT udzialane przez naszą firmę wydawane są w języku polskim, ale również angielskim, niemieckim oraz norweskim. Wszystkie dokumenty w językach obcych wykonywane są na specjalne życzenie Klienta, są jednak w pełni darmowe. Dodatkowo musisz wiedzieć, że udzielane przez nas uprawnienia honorowane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Kursy dla firm to szczególnie atrakcyjne oferty szkoleniowe. Dają możliwość profesjonalnego przygotowania pracowników do egzaminu oraz praktycznej pracy z danym urządzeniem. Wszystkie nasze kursy, w tym kursy na wózki widłowe, zakładają, że Kursant ma możliwość skorzystania z dodatkowych, w pełni darmowych godzin ćwiczeń.

To wszystko sprawia, że kursy dla firm są wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą.

Kontakt

Łódź 93-181
ul. Praska 5/7
tel. +48 698-922-696
tel. +48 42 2796944
ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ NA KURS
JUŻ DZIŚ